Відкладені товари

Антипаразитарний комплекс

Антипаразитарна програма розроблена вченими ІПАГ АМН України Рекомендована дорослим та дітям для позбавлення організму від паразитів.

АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА або АНТИПАРАЗИТАРНИЙ КОМПЛЕКС.

Важливо застосовувати комплексний підхід і захопити всі життєві цикли розвитку різних видів паразитів, щоб позбавитися не тільки дорослих особин, але також яєць і личинок.

приклад: Аскариди - типові гельмінти Вони паразитують у тонкій кишці людини, де самки виділяють яйця. У кишечнику шкаралупа яєць руйнується та личинки звільняються. Далі вони роблять складний шлях міграції. Проникаючи в слизову оболонку, потрапляють у кровоносні капіляри кишкової стінки, потім заносяться до печінки, звідки потрапляють у праву половину серця та через легеневу артерію – у легені. Потім по повітроносних шляхах потрапляють у горлянку і в ротову порожнину. При заковтуванні слини вони потрапляють у шлунок, потім у кишечник, де і відбувається їхнє дозрівання до дорослих особин. Цей цикл триває 2,5 – 3 місяці.

Ефективно впоратися із цим завданням допоможе«Антипаразитарна програма», До складу якої входять тільки рослинні компоненти. Ця програма є універсальним протипаразитарним комплексом, що впливає на максимальну кількість видів паразитів. Програма складається з 5-ти фітокомплексів та розрахована на 4 місяці послідовного прийому.

Вона включає основний фітокомплекс «Антипаразит», а також фітокомплекси, що стимулюють виділені системи тих органів, в яких паразити зустрічаються найчастіше, для швидкого та безпечного звільнення від дорослих особин, продуктів їх розпаду та зменшення інтоксикації організму в цей період.

"Антипаразит" - антипаразитарний комплекс.

«Брейкблок» – очищення та нормалізація функцій кишечника.

«Лівсейф» – очищення та нормалізація функцій печінки та жовчного міхура.

«Фрілайф» – очищення та нормалізація функцій серцево-судинної системи.

«Клінхелп» – очищення крові та всього організму від отрут, шлаків, токсинів та слизів.

Рекомендована схема прийому:

УВАГА!

Після того, як ви пройшли курс два місяці, вам потрібно зробити перерву протягом 15 днів.

Після перерви, ви починаєте курс для третього місяця, але його треба приймати лише 15 днів.

УВАГА!

Після того, як ви пройшли курс третього місяця, вам потрібно зробити перерву протягом 15 днів.

Після перерви, ви починаєте курс для четвертого місяця.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Комплекс «Хітозан+» необхідно приймати за 30хв. до їди, решта комплексів – за 15 хв. до їжі.

У період прийому фітокомплексів необхідно прийматине менше 2-х літрів водипротягом дня, що сприятиме деякому розрідженню випорожнень і якнайшвидшому виведенню мертвих і ослаблених паразитів з організму.