Відкладені товари

Повернення товару

На повернення косметики є законодавчі обмеження.

На підставі Закону про Захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (додаток №3 – перелік товарів) вся парфумерно-косметична продукція входить до переліку товарів належної якості, які не можуть бути повернуті до магазину. Це обмеження такого виду товарів, як косметика, цілком виправдано.

По-перше, косметичні засоби мають певні умови та правила зберігання, а особливо професійна косметика, оскільки така косметика має у своєму складі активні природні компоненти. І таке правило не повернення косметики, насамперед, захищає споживача від непередбачених випадків, коли продавець, якби мав право приймати повернення, не міг би гарантувати новому покупцеві якість зберігання, т.к. Продавець не знає, в яких умовах попередній покупець містив цю косметику.

По-друге, такий закон захищає споживача від різноманітних шахрайств із дорогими косметичними засобами.

І все ж таки можуть бути моменти, які за законом можуть дати можливість споживачеві повернути косметичну продукцію. Це можуть бути випадки повернення продукції неналежної якості. Наприклад, продукція, що має суттєві недоліки, виявлені в період терміну придатності або продукція, яка не відповідає декларованим характеристикам. Також можливий варіант повернення простроченої чи фальсифікованої продукції.

Просимо Вас завжди та уважно перевіряти у присутності кур'єра або при отриманні замовлення у відділенні служби доставки, наступні нюанси:

  • відповідність переліку одержуваної продукції вашому замовленню
  • цілісність упаковки
  • термін придатності на упаковці
  • товарний чек або інші розрахункові документи, що підтверджують придбання.

Такі заходи зможуть мінімізувати випадки повернення, які можливі лише за деяких причин і зберегти приємні відчуття від придбання потрібної Вам косметичної продукції.