Відкладені товари

Паразити або про життя всередині нас

Сьогодні ми поговоримо про форми життя, які, хочемо ми цього чи не хочемо, протікають усередині нашого організму.

Як відомо, у нашому організмі є порожнини, наприклад, кишечник, які заселені різними організмами. Одні з них корисні нашому організму та приносять користь. Це, наприклад, кишкова паличка, завдяки якій у кишечнику виробляються вітаміни, йде перетравлення клітковини, виробляються речовини, що зміцнюють імунну систему, і відбуваються багато інших корисних процесів. Такі організми, потрібні нам, називаються сапрофітами. Вони приносять нам користь і без них важко уявити здоров'я нашого організму.

Але є й інші різновиди організмів, як мікроорганізмів, так і видимих ​​неозброєним оком, які приносять лише шкоду. Вони теж можуть бути всередині нас і викликати різні захворювання.

Такі організми називаютьсяпаразитами.

Усі паразити згубно впливають на здоров'я людини, призводять до розвитку багатьох тяжких захворювань та, як наслідок, до скорочення життя.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), більшість людей у ​​всьому світі є носіями тих чи інших паразитів – від дрібних організмів, видимих ​​тільки в мікроскоп, до солітерів завдовжки 10 і більше метрів.

Паразити здатні існувати в кишечнику, м'язових тканинах, крові і навіть у мозку, серці та інших життєво важливих органах людини. Вони виснажують наш організм, постійно поглинаючи поживні речовини, необхідних його нормальної роботи. Жодна людина у світі, незалежно від її віку (дитина, дорослий чи пенсіонер), її статусу (відомого – авторитетного чи невідомого – не авторитетного, багатого чи бідного тощо), не може бути застрахована від потрапляння до його організму паразитів.

Паразити не мають нервової, серцево-судинної та дихальної систем, але їх репродуктивні органи працюють як гігантська машина, що викидає сотні тисяч дозрілих яєць у навколишнє середовище. У кожному яйці знаходиться зародок, який має дозріти до стадії личинки. Його оберігає від ушкодження щільна оболонка.

Заразно і яйце, і личинка, якщо їх знищити. Яйця будь-якого паразита пристосовані до довгого, дуже довгого очікування майбутньої жертви. Вони напрочуд стійкі до зовнішніх впливів – до високих та низьких температур, вологості, сухості, агресивних рідин. У цьому немає рівних. Наприклад, яйця ціп'яка можуть зимувати під снігом і залишатися життєздатними від 2-х до 9-ти місяців.

Тварини, м'ясом яких згодом харчуються люди, п'ють із відкритих водойм забруднену яйцями паразитів воду і харчуються рослинністю, що виросла на забрудненому яйцями паразитів грунті. Яйця паразитів перетворюються на личинки вже у органах таких тварин. Людина заражається, поїдаючи шашлики, лангети, пельмені, ковбаси, м'ясні делікатеси, виготовлені із зараженого паразитами м'яса. Мікроскопічні яйця густо населяють не тільки ґрунти та водоймища, ліси та підліски, а й атмосферу. Вони злітають у повітря на лапках мух та комарів, прилипають до предметів повсякденного побуту, розносяться вітром, обсіменяють те, чим ми харчуємось. Вони приклеюються до наших підошв, осідають на наших улюблених грядках з ягодами, зеленню та коренеплодами, прилипають до рук. Цьому служить прямий контакт із собаками, кішками та іншими домашніми тваринами, які є транспортним засобом для різних видів гельмінтів.

Зараження неминуче на якомусь життєвому етапі. Паразити – це непрохані гості. Вони харчуються тим самим і ми, забираючи в нас життєво необхідні речовини. Мало того, продукти їхньої життєдіяльності отруюють нас! Тому, навіть правильно та якісно харчуючись, і не маючи шкідливих звичок, організм, населений паразитами, страждає від шлаків та токсинів.

Паразити не мають власної системи травлення або вона дуже примітивна, тому вони харчуються тільки добре перевареною та збагаченою ферментами їжею, точніше готовими поживними речовинами господаря, який знайшов їжу, пережував, переварив її, і готовий транспортувати білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи до кожній клітині свого організму. Але саме тут їх перехоплює паразит. Такі гіганти, як ціп'яки, лентеці харчуються всією своєю величезною поверхнею. Кишечник людини – ідеальний будинок для багатьох паразитів – теплий, затишний, із смачним безкоштовним харчуванням.

Але якби паразити жили лише у кишечнику. Деякі паразити, наприклад, анкілостоми, у процесі свого розвитку відвідують практично всі органи нашого організму! Ось як відбувається життєвий цикл анкілостом личинки анкілостом: потрапляючи у ґрунт із фекалій, зберігають життєздатність кілька тижнів. У цей час, якщо вони потраплять на шкіру людини, вони прогризають її, потрапляють у кровоносні судини і з кров'ю заносяться в легені. Потім, личинки залишають альвеолярні капіляри, потрапляють в альвеоли легень, піднімаються дихальними шляхами, надходять у горлянку і проковтуються. Скрізь дорогою вони, буквально, прогризають собі дорогу. Для цього у них є чотири виступаючі гачкоподібні зуби, якими вони гризуть наші кровоносні судини, легені, кишечник. Потрапивши в кишечник, анкілостома може бути там до 14 років, вгризаючись у слизову оболонку кишечника і харчуючись кров'ю.

Дослідження показали, що на сьогоднішній день на нашій планеті анкілостомідозами уражено до 700 млн. осіб.

Інший паразит із класу гельмінтів - альвеокок, виробляє в організмі людини особливі освіти - фіни. Фіна альвеокока є сукупністю дрібних бульбашок, укладених у загальну капсулу. У бульбашках немає рідини, вони брунькуються тільки назовні і проростають у тканину органу господаря, подібно до злоякісної пухлини. Альвеококкоз зустрічається рідко, але хвороба протікає як злоякісне захворювання. У першу чергу уражається печінка та головний мозок, де величина вузлів альвеокока досягає 15 см у діаметрі. Цей гельмінтоз дуже важко вчасно діагностувати, діагноз ставлять зазвичай на пізніх стадіях, коли оперативне втручання вже неможливо. Людина – остаточний господар більшості паразитів, які невдячні і нещадні.

Для того, щоб утримуватися в чужому будинку якомога довше, паразити використовують унікальні пристосування загострені гачі, прищіпки, пластинки-зуби з хітину (речовина, що щільно нагадує ніготь) або дротяно-жорсткі волоски (паразит-глист власоголов). Вони постійно травмують ніжні слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, перевантажують печінку своїми відходами, забираючи їжу у господаря; пригнічують імунітет, пригнічуючи життєдіяльність корисних мікроорганізмів. А це бактерії, що синтезують вітаміни групи В, молочнокислі бактерії та бактерії-донори інтерферонів. Усе це – основа кишкового імунітету, що становить 40% від загальних імунних механізмів.

Як виявляються, наприклад, гельмінтози. Докопатися до істини і виявити гельмінтоз (захворювання, що викликається глистами), буває досить складно. Хоча методи сучасної діагностики дозволяють виявити всі форми гельмінтозів, часто випадки зараження залишаються нерозкритими. Зазвичай у людини навіть не виникає думки, що її атакували глисти. Адже симптоми цього захворювання – слабкість, погіршення апетиту, депресія, головний біль, алергічні реакції, – збивають з пантелику навіть лікарів. Типові випадки, коли симптоми настільки змащені, що людина не може чітко їх сформулювати, тим більше якщо жертвою глистів стала дитина. В результаті не призначається необхідне лабораторне обстеження і справжня причина недуги не розкривається.

Як паразити, у разі глисти, впливають самопочуття людини?

Через деякий час зараження глистами, настає інтоксикація - поступове отруєння організму продуктами їхньої життєдіяльності. Підвищується стомлюваність, погіршується чи посилюється апетит, з'являються головний біль. У дітей спостерігається уповільнення розумового та фізичного розвитку. Оскільки глисти найчастіше обживають кишечник, саме з нього починаються багато проблем. Порушується робота кишечника, він не справляється із всмоктуванням життєво необхідних речовин. Може з'явитися дисбактеріоз, який проявляється у вигляді болів у животі, проносів, запорів, нудоти та блювання. Підвищення чутливості до алергенів – також результат бурхливої ​​діяльності глистів. Наслідки можуть бути дуже сумними від шкірних висипань до бронхіальної астми.

Лікарі-алергологи стверджують, що більше половини всіх алергічних реакцій – це результат існуючого чи колись пережитого гельмінтозу.

Крім гельмінтів в організмі зустрічаються і дрібніші паразити – лямблії, трихомонади, хламідомонади та інші. Вони також завдають непоправної шкоди організму. Наприклад, перенесений токсоплазмоз (токсоплазмоз – паразитарна інфекція) у дівчат може сприяти тому, що вони у майбутньому не зможуть мати дітей. А якщо жінка в період вагітності захворіє на токсоплазмоз, то майже зі 100% гарантією дитина матиме каліцтва. Тому, якщо майбутня мама захворіла на токсоплазмоз, за ​​медичними показаннями їй обов'язково роблять переривання вагітності.

Навіть неврози, депресії, не кажучи вже про більш серйозні захворювання, такі як рак, інфаркт та інсульт можуть бути викликані паразитуючими організмами. Наприклад, такий хробак, про який ми всі знаємо ще зі шкільного підручника з біології – горезвісна аскарида. Личинки її зі струмом крові потрапляють у головний мозок. Розвиваючись, вони можуть викликати не тільки депресивні стани, а й пухлини, запалення, інсульти... Симптоматику ураження головного мозку аскаридами досконало досліджено найбільшими сучасними гельмінтологами. Паразити впливають безпосередньо на мозок, але депресію можуть викликати і черв'яки, що влаштувалися в кишечнику, печінці, інших органах. Адже вони не просто смокчуть – у буквальному розумінні – наші «життєві соки», а й отруюють наш організм своїми випорожненнями та іншими продуктами своєї життєдіяльності, які часто є токсичними для нервової системи людини. Так що тривалаДепресія справді може бути результатом руйнівної діяльності гельмінтів.

Ось ще деякі дані про те, яку шкоду можуть завдати організму паразити. Наукою доведено, що 90% дітей, які помирають до 5 років, помирають від завданої паразитами шкоди. В організмі дитини паразити перешкоджають нормальному розвитку нервової системи дитини і при тривалому захворюванні сприяють розумовій і фізичній відсталості.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, з 50 мільйонів людей, які щорічно вмирають у світі, більш ніж у 16 ​​мільйонів (!!!) причиною смерті є паразитарні та інфекційні захворювання.

Як же нам запобігти зараженню або позбутися вже наявних паразитів, поки вони не з'їли нас повністю.

Запобігти.

Насамперед, це культура харчування та дотримання простих санітарних норм, типу – мийте руки перед їжею. Купуйте продукти лише у встановлених місцях, а не на стихійних ринках. Піддавайте їх потрібній термічній обробці. Слідкуйте за тим, щоб діти не брали пальці та різні брудні предмети до рота. Ці нехитрі правила знає кожен. Інше питання – наскільки ретельно ми їх дотримуємося.

Позбутися.

Варіант 1.Приймати для знищення паразитів лікарські препарати хімічного походження – простіше кажучи, травити паразитів. Але, таким чином, ми труїмо і себе, адже і ми, і паразити, які живуть у нас, однаково живі організми. До того ж, таким чином, ми вбиваємо лише деякі види дорослих паразитів, при цьому ніяк не впливаючи на їхні личинки та яйця, які згодом переходять у стадію дорослих особин, розмножуються й надалі живуть у нашому тілі як ні в чому не бувало, отруюючи його.

Варіант 2.На щастя, існує альтернативний спосіб вигнання паразитів за допомогою рослин, які мають сильну протипаразитарну дію, об'єднавши їх в один комплекс. Таким є комплекс «Антипаразит», розроблений на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України групою українських вчених на чолі із професором, доктором медичних наук Лапшиним В.Ф.

Комплекс «Антипаразит» має високу ефективність, не маючи при цьому протипоказань та негативних побічних ефектів. Його дія спрямована на створення паразитів таких дискомфортних умов, за яких вони втрачають інтерес до розмноження, стають млявими, їх гаки та присоски, за допомогою яких вони кріпляться до різних частин нашого тіла, слабшають, і це призводить до того, що вони легко потрапляють у органи виділення та виводяться з організму. При цьому «Антипаразит» не тільки сприяє нетоксичному виведенню паразитів, а й очищує організм від продуктів їхньої життєдіяльності.

До складу комплексу «Антипаразит» входять лише природні інгредієнти – набір лікарських рослин, які мають потужну протипаразитарну дію та «прозери» (пророслі зерна вівса, пшениці та кукурудзи), які живлять організм усіма життєво необхідними біологічно-активними речовинами. Завдяки цьому його рекомендовано приймати не лише дорослим, а й дітям віком від 5 років, що дуже важливо.

Нам необхідно знати та розуміти, що місячний курс прийому будь-якого протипаразитарного комплексу (препарату), у тому числі й хімічного, не позбавляє людину паразитів на 100%. Для отримання бажаного результату необхідно більш тривалий час відповідно до спеціально розробленої схеми.

Може виникнути питання, чому, щоб позбутися паразитів, потрібна така тривала програма Відповідь проста наявність паразитів у тілі людини визначається не тільки наявністю дорослих особин, а й їх личинок та яєць, і для їх повного знищення важливо захопити всі життєві цикли різних видів паразитів.

Потрібно наголосити, що «Антипаразит» є універсальним протипаразитарним комплексом, що впливає на максимальну кількість видів паразитів.

Навіщо потрібні прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) в комплексі Антипаразит

Для того, щоб додаткове надходження життєво необхідних речовин, які знаходяться у великій кількості в «прозерах», зміцнили наш організм, покращили та активізували функцію імунної системи та підвищили захисні сили організму для успішного вигнання паразитів. Крім цього, важливість «прозерів» полягає в тому, що вони як похідні злакових культур сприяють посиленню перистальтики кишечника, що призводить до якнайшвидшого виведення мертвих і ослаблених гельмінтів та інших паразитів з організму.

Тепер про те, чи потрібно проводити очищення організму під час вигнання паразитів і коли? Тут відповідь однозначна – треба! Потрібно для того, щоб по ходу (у процесі) рятування від паразитів виводити з організму мертвих і ослаблених паразитів, їх личинки та яйця.

Як часто необхідно приймати комплекс «Антипаразит»

Якщо людина пройшла весь курс порятунку від паразитів, можна гарантувати, що вона їх позбулася. Але після цього він не поміщається в ізольовану від світу кімнату, а продовжує жити в світі, наповненому як корисними, так і шкідливими мікроорганізмами і від останніх необхідно робити щеплення, тобто проводити профілактичні дії. У зв'язку з цим рекомендується мінімум 1 раз на рік всією сім'єю проходити курс рятування від паразитів. Але якщо разом з вами в житлі проживають свійські тварини, то в такому випадку додатково рекомендується приймати «Антипаразит» із частотою 1 раз на 2-3 місяці. При цьому нагадуємо, що цей препарат є абсолютно нешкідливим.

Слід пам'ятати, що, приймаючи комплекс «Антипаразит», ми створимо нестерпні умови у розвиток і розмноження паразитів, а й проведемо профілактику зараження, оскільки у умовах, які створює для гельмінтів комплекс «Антипаразит», вони приживаються.

P.S. За статистикою, навіть прочитавши такого роду інформацію, знайдуться скептики, які думають, що паразити можуть жити в будь-кому, але тільки не в них. У такому разі варто зауважити, що якщо навіть це насправді так (що малоймовірно) і така людина все ж таки вживе всі фітокомплекси, що входять до складу антипаразитарної програми, його організм буде вдячний йому за це, тому що всі рослини, що входять до складу фітокомплексів даної програми, мають багатосторонню лікувально-профілактичну дію при повній відсутності негативних побічних ефектів.

Міцного Вам здоров'я!