Відкладені товари

#
В наявності

Парацетамол

0 відгуків
0 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Парацетамол: інструкція

Парацетамол - жарознижувальний та болезаспокійливий засіб. Чи не є наркотичним засобом. При вживанні Парацетамолу не виникає дратівливої ​​дії на шлунок на відміну від Аспірину.

Парацетамол: склад

До складу входить діюча речовина – Парацетамол, у комбінації з додатковими інгредієнтами: стеарат кальцію, картопляний крохмаль, крохмальна патока. Міжнародна непатентована назва Paracetamol.

Парацетамол: показання

Згідно з інструкцією Парацетамолу, засіб застосовується при лихоманці, викликаної інфекційно-запальними захворюваннями. Також Парацетамол приймають при зубному болю, мігрені, для зменшення больового синдрому при опіках та травмах, невралгіях. Препарат має незначний, протизапальний ефект, а також діє як жарознижуючий та аналгетичний засіб.

Ліки швидко і майже повністю абсорбуються у шлунку. Біодоступність становить 100%. Максимальний ефект досягається через 20-30 хвилин після прийому таблетки Парацетамолу внутрішньо. Відмінно проникає у тканини. Майже повністю метаболізується в організмі і лише 3% у незміненому вигляді виходить із сечею. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр, а також у кількості 1% потрапляє у грудне молоко.

Через скільки діє Парацетамол

Ліки починає свою дію протягом 30-60 хвилин і триває протягом 6 годин, тому добову дозу Парацетамолу в таблетках, слід розділити на 4 прийоми з інтервалом не менше 4 годин.

Парацетамол: дозування

Препарат приймають шляхом ковтання, запиваючи значною кількістю рідини. Призначається доза на добу трохи більше 4г по 0.5 - 1г 4 десь у день. Курс лікування становить 5 днів.

Парацетамол дітям: доза

Рекомендується застосовувати парацетамол дітям з 9-річного віку. Добова доза для дітей з 9 до 12 років становить 2 г. Кратність прийому 4 рази на добу по 0,5 г

Як приймати парацетамол

Препарат слід приймати через 1-2 години після їди, запиваючи його великою кількістю води.

За якої температури пити парацетамол

Підвищення температури – це очевидна реакція організму, що утворюється боротьби з мікроорганізмами. Тому рекомендується знижувати температуру при показниках 38? у дітей і 38.5? у дорослих. У цьому випадку використовується Парацетамол для зниження температури тіла та усунення м'язового болю.

Побічна дія

При застосуванні Парацетамолу у деяких хворих можуть небажані реакції:

 • кропив'янка, набряк Квінке;
 • анемія, біль у серці, задишка, кровотеча;
 • біль у кишечнику, нудота;
 • зниження рівня цукру на крові;
 • бронхоспазму;
 • підвищення активності ферментів печінки

Протипоказання

Парацетамол не рекомендується дітям віком до 9 років. Людям чутливим до цього препарату. Хворим із функціональними порушеннями нирок та печінки, необхідно контролювати кров кровоносних судин та функцію печінки.

Парацетамол вагітним

Препарат вагітним і жінкам, що годують груддю, призначають з особливою обережністю, тільки за рекомендацією лікаря, якщо ризик від захворювання перевищує ризик побічного ефекту. Як і при використанні різних медикаментів під час вагітності, необхідно проконсультуватися з провідним акушером.

Досліджувані спостереження даних про вагітних не вказують на токсичний вплив Парацетамолу на плід. Тим не менш, препарат можна використовувати в крайній необхідності, у невеликих дозах та нетривалий період часу. Під час вигодовування груддю, незважаючи на проникнення Парацетамолу в грудне молоко, протипоказань для застосування під час годування груддю не спостерігається.

З обережністю

Потрібно бути більш уважними при застосуванні Парацетамолу людьми похилого віку, оскільки з віком пацієнтів, хімічні та біологічні процеси, що відбуваються з лікарським засобом в організмі, можуть змінюватися. Виявлено, що зниження швидкості очищення організму від Парацетамолу пов'язане зі старінням та слабкістю хворих. Оскільки люди похилого віку більш схили до несприятливого гепатотоксичного впливу препарату, внаслідок наявних факторів ризику пошкодження печінки.

Ризик гепатотоксичної дії ліків може виникнути при масі тіла нижче 50кг, а також при супутніх хворобах (серцева, ниркова та легенева недостатність), зловживання алкоголем. Лікарський засіб може впливати на результати лабораторних аналізів крові, сечі, цукру у крові.

Взаємодія з іншими препаратами

При одночасному застосуванні Парацетамолу з метоклопрамідом, пробенецидом, колестираміном, а також з похідними кумарину може бути завдано шкоди організму у вигляді посилення побічних ефектів. При вживанні Парацетамолу в комбінації з аспірином, кофеїном та кодеїном зменшується токсичність парацетамолу, посилюючи його терапевтичний ефект. Не дозволяється вживати препарат з феноборбіталом, рифампіцином, і особливо з алкоголем, тому що при цьому посилюється гепатотоксична дія Парацетамолу.

Передозування

При передозуванні препарату зростає побічна дія, при якому може виникнути гепатотоксична (токсичність для печінки, що викликає структурно-функціональне порушення печінки). Існує підвищений ризик у пацієнтів похилого віку, із захворюваннями печінки, хронічним недоїданням.

Симптоми передозування можуть проявлятися протягом доби у вигляді блювання, втрати апетиту, блідості. Передозування при одноразовому прийомі великої дози Парацетамолу може викликати оборотний або незворотний некроз клітин печінки, який може призвести до різних порушень аж до коми і мати смертельний результат. У разі передозування препарату необхідна швидка невідкладна допомога у стаціонарі. Пасивну допомогу, яку можна надати до кваліфікованої допомоги в умовах стаціонару, це застосування активованого вугілля або примусове викликання блювання.

Парацетамол можна купити з доставкою

Препарат можна придбати в аптеках вашого регіону або замовити в нашій інтернет-аптеці. Ціни парацетамолу актуальні на момент покупки.

Умови та термін зберігання

Зберігати Парацетамол потрібно при температурі, що не перевищує 25°С, у захищеному від сонячного світла та недоступному для дітей місці. Препарат придатний для вживання протягом 3-х років з дня виготовлення або до дати вказаної на упаковці.

Відгуки Парацетамол

Залишити свій відгук

Ми надаємо декількаспособів доставки:

 • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта, Укрпошта): 2-3 дні за умови наявності товару на складі.
 • кур'єром по Києву: 70 грн.
 • При замовленні від 400грн. і більше, доставка безкоштовна. (Партнери оплачують доставку самостійно)

Також є такіспособи оплати:

 • готівкою при отриманні
 • оплата на банківську крату
 • автоматична оплата на картку Visa/Mastercard
 • накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок